Rally Bodrum 2021

Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu arasında gerçekleşen görüşmeler sonrasında, ralli Bodrum’a geri dönüyor.

Değişmemiş: Karya Otomobil Spor Kulübü tarafından, Bodrum Tanıtım Vakfı (BOTAV) liderliğinde düzenlenecek olan Rally Bodrum, 27 yıl aradan sonra Bodrum yarımadasında gerçekleştirilecek ilk ralli olacak Otomobil sporlarında 2021 Demir Berberoğlu Sezonu ilk organizasyonu 10-11 Nisan tarihlerinde Bodrum’da gerçekleştirilecek. Değişmemiş: Karya Otomobil Spor Kulübü tarafından, Bodrum Tanıtım Vakfı (BOTAV) liderliğinde düzenlenecek olan Rally Bodrum, 27 yıl aradan sonra Bodrum yarımadasında gerçekleştirilecek ilk ralli olacak Otomobil sporlarında 2021 Demir Berberoğlu Sezonu ilk organizasyonu 10-11 Nisan tarihlerinde Bodrum’da gerçekleştirilecek.

Değişmemiş: Aramızdan ayrılan otomobil sporları duayenlerinden Şevki Gökerman adıyla anılacak 2021 TOSFED Ralli Kupası’nın ilk yarışı olan organizasyon, 10 Nisan Cumartesi akşamı Saat 18:30’da Gümbet’te yer alan Mindos Kapı önünde gerçekleşecek Lujo açılış kokteyli ve start seremonisi ile başlayacak. Değişmemiş: Aramızdan ayrılan otomobil sporları duayenlerinden Şevki Gökerman adıyla anılacak 2021 TOSFED Ralli Kupası’nın ilk yarışı olan organizasyon, 10 Nisan Cumartesi akşamı Saat 18:30’da Gümbet’te yer alan Mindos Kapı önünde gerçekleşecek Lujo açılış kokteyli ve start seremonisi ile başlayacak.

Servis alanı ve ralli merkezi olarak TED Bodrum Koleji’nin kullanılacağı organizasyon, 11 Nisan Pazar sabahı 08:00’de başlayarak Yalıçiftlik-Kızılağaç bölgesindeki 6 özel etabın geçilmesinin ardından, 17:30’da finiş podyumunda düzenlenecek ödül töreni ile sona erecek. Değişmemiş: Servis alanı ve ralli merkezi olarak TED Bodrum Koleji’nin kullanılacağı organizasyon, 11 Nisan Pazar sabahı 08:00’de başlayarak Yalıçiftlik-Kızılağaç bölgesindeki 6 özel etabın geçilmesinin ardından, 17:30’da finiş podyumunda düzenlenecek ödül töreni ile sona erecek. 
      

» GENEL KLASMAN
» ULUSAL KLASMAN SONUÇLAR
» YOUTUBE CANLI YAYIN
» KAYIT LİSTESİ
» GENEL HARİTA
» ETAPLAR HARİTA
» YARIŞMA EK KURALLARI
» YARIŞMA PROGRAMI
» ZAMAN ÇİZELGESİ
» BASIN BÜLTENİ-1
» BASIN BÜLTENİ-2